Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  sciaganie masy zelowej
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
MagdaP
Post15.05.2008 - 13:26  Post #1

Witam ponownie wszystkich, chcialabym sie dowiedziec jak najszybciej można sciagnac zel. Czytalam poprzednie posty i wiem ze spilowujac go pilnikiem usuniemy go. Sama tak robie, ale zajmuje mi to dosc duzo czasu, zwlaszcza jak french jest na dole, a ktos chce zmienic wzorek. Kolezanka mi powiedziala, ze jakis czas temu byla w zakladzie gdzie miala zdejmowany zel za pomoca takiego urzadzenia (mysle ze mogla to byc frezarka ale nie jestem pewna) i wszystko trwalo moze 20 minut a moze krocej. Co Wy o tym myslicie? Jak wy zdejmujecie i ile czasu Wam to zajmuje? Domyslam sie ze pewnie jest to tez kwestia doswiadzcenia ale jesli mozna by bylo kupic jakies fajne urzadzenie ktore tak skraca prace to ja bym go chetnie kupila Brawo
Wdzieczna za kazda odp Daje kwiatka
Odpowiedz z cytatem
julitka
Post15.05.2008 - 14:05  Post #2

tak Magdo, to zapewne frezarka, niesamowicie ulatwia i skrace prace, mozesz nia nie tylko sciagac mase ale tez tworzyc wzory na paznokciach jak rowniez robic szybkie dopelnienia,i teraz w BASSie mamy fajna frezarke w promocji

http://sklep.beautify.pl/product_info.php?products_id=937
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
MagdaP
Post15.05.2008 - 14:21  Post #3

julitka napisał:
tak Magdo, to zapewne frezarka, niesamowicie ulatwia i skrace prace, mozesz nia nie tylko sciagac mase ale tez tworzyc wzory na paznokciach jak rowniez robic szybkie dopelnienia,i teraz w BASSie mamy fajna frezarke w promocji

http://sklep.beautify.pl/product_info.php?products_id=937

mam frezarke taka najprostrza, kupiona za 40 zł, zastanawialm sie czy ona rowniez nadaje sie do sciagania zelu i np do tworzenia wzorów, a tak a'propos jak sie tworzy wzorki z apomoca frezarki? Nigdy o tym nie slyszalam. Czy musze przejsc jakies specjalne szkolenie zeby to robic? I jeszcze jedno, wiesz czym od dołu sie frezuje paznokcie, czy tym samym mozna od gory zel sciagac czy musi byc jakas specjalna koncowka?
Odpowiedz z cytatem
julitka
Post15.05.2008 - 22:12  Post #4

no niestety taka za 40 zl za wiele nie zrobisz, ona jest dobra przy naturalnych paznokciach, a wzorki ... no coz nie da sie tego opisac, tak samo jak nie da sie opisac tworzenia kwiatow akrylowych, a do kazdej czynnosci jaka wykonujemy frezarka mamy osobne frezy.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post28.05.2008 - 15:01  Post #5
Beautify

Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie Madziu byłyby warsztaty albo doszkalanie z interesującej Cię tematyki.
Frezarka domowa, o której pisze nadaje sie jedynie do najprostszych czynności, jak wyrównywanie i czyszczenie paznokci od spodu. Wzory można robić tylko profesjonalną frezarką, podobnie jak ściągać masę.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  sciaganie masy zelowej

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: