Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Brokat
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
aleksa66
Post25.01.2010 - 10:43  Post #1

Mam pytanko,Pani Aniu czy robiac french brokatem robi pani to brokatem sypkim czu tez miesza Pani brokat z zelem?Jesli jest mieszany to z jakim zelem najlepiej i w jakim stosunku?Pozdrawiam i dziekuje[ Daje kwiatka [/i][/b]
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post25.01.2010 - 17:22  Post #2
Beautify

Obecnie najczęściej używam gotowych żeli brokatowych (Artist Gel seria Seduction). Bowiem przy klientach zależy mi na czasie, komforcie i czystości pracy oraz na oszczędności materiału. Wszystkie żele artystyczne abc nailstore są oparte o system Impuls, więc nie opada w nich pigment ani drobinki brokatowe. Żel ma równomiernie rozłożony pigment jak i drobinki z całej objętości nawet jeśli nie jest używany kilka miesięcy.
Z brokatowych kolorów najczęściej używam:
- Glamour: http://sklep.beautify.pl/product_info.php?cPath=118_157_276&products_id=1352
- Love me Tender http://sklep.beautify.pl/product_info.php?cPath=118_157_276&products_id=1356
- Ice Determination http://sklep.beautify.pl/product_info.php?cPath=118_157_276&products_id=1349
- Sizzle Tangerine http://sklep.beautify.pl/product_info.php?cPath=118_157_276&products_id=1347

Z czego Glamour jako kolor podstawowy (mocno kryjący), a pozostałe do dodania efektu mienienia się drobinek.
Wszystkie wymienione żele mogą być położone już pod sam nabłyszczacz, chyba że chcemy BARDZO dużo drobinek położyć, to wtedy lepiej przez etapem budowania.

Jeśli jednak chce używać brokatu, to najczęściej łączę go z Sculpture2, ale to dlatego, że o na tym żelu pracuję najczęściej. Sculpture pomimo, że jest żelem budującym i niby gęstym, to jak cały impuls jest mega miękki, więc łatwo się do miesza i później nakłada. Brokat można też połączyć z serią Perfection z Cristal Clear, albo UV Light. Nie posypuję nigdy paznokci brokatem, bo jest to dla mnie, że ta to ujmę, "brudny" sposób pracy Wink

>>:MOJA GALERIA:<<
Odpowiedz z cytatem
ziajus
Post02.02.2010 - 9:03  Post #3

Aniu, masz może zdjęcie paznokcie, na których wykorzystałaś żel Ice Determination albo Sizzle Tangerine?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post02.02.2010 - 18:55  Post #4
Beautify

Kiedyś robiła u nas Żanetka zdjęcia z Sizzle Tangerine, ale nie możemy go znaleźć. Postaram się coś zrobić tym żelem i wkleję na forum Uśmiech

Odpowiedz z cytatem
aleksa66
Post28.02.2010 - 21:41  Post #5

dZIEKUJE SLICZNIE ZA ODPOWIEDZ. Daje kwiatka SZKODA,ZE NIE MOGE KUPOWAC U WAS PRODUKTOW TYLKO DLATEGO ZE MIESZKAM WE WLOSZECH Rozpacz WIEC MUSZE KUPOWAC W NIEMCZECH TAM NIE MAJA PROBLEMOW Z WYSYLANIEM.SZKODA,BO WE WLOSZECH KOSZTA SA DUZO,DUZO WIEKSZE I DLATEGO NIE BEDE ROBIC ZAKUPOW U CLAUDII.POZDRAWIAM JESZCZE RAZ SERDECZNIE I DZIEKUJE
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post28.02.2010 - 21:52  Post #6
Beautify

Na razie Claudia nie została oficjalnym partnerem abc nailstore, dlatego na razie my również możemy realizować zamówienia do Włoch Daje kwiatka

Odpowiedz z cytatem
aleksa66
Post07.03.2010 - 18:28  Post #7

Brawo diekuje wiec jutro robie nowe zamowienie.ciesze sie bardzo gdyz milo mi sie wspolpracuje z Wami .Pozdrawiam goraco i zapraszam do Wloch
Daje kwiatka
Odpowiedz z cytatem
ziajus
Post07.03.2010 - 20:28  Post #8

Aniu a znalazlas to zdjecie?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post12.03.2010 - 19:53  Post #9
Beautify

Niestety nie, a ostatnio nie robiłam klientkom paznokci z jego użyciem..
Jak coś mi wpadnie, to na pewno wkleję Uśmiech

Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Brokat

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: