Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  nowe zele
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
ziajus
Post07.07.2010 - 11:02  Post #1

Aniu, zauwazyłam niedawno ze sa nowe zele budujace Nowel i Tender. Posiadasz moze zdjecia paznokci wykonane tylko zelami? bardzo inetersuje mnie ich kolor:)
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post07.07.2010 - 16:07  Post #2
Beautify

Żel Tender jest mleczno-biały budujący - nie mam zdjęć paznokci z nim, bo go i tak nie widać Uśmiech (jest pod spodem).

Żel Novel jest transparentny różowy, podobny do Scultpure1 i Sculpture2 - może troszkę bardziej może różowy, bo Sculpture są bardziej brzoskwiniowe. Na paznokciu nie ma żadnej różnicy.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
ziajus
Post08.07.2010 - 18:29  Post #3

A jaka jest roznica miedzy nimi a Sculputrure?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post08.07.2010 - 21:44  Post #4
Beautify

Zachęcam do zaglądania do wątku "Pytanie o produkty abc":
http://forum.beautify.pl/viewtopic.php?t=482&postdays=0&postorder=asc&start=0
akurat ten sam temat był poruszany.
Poniżej wklejam moją wypowiedź z tamtego wątku.

Cytat:

Co do nowych żeli Impuls. Impuls Novel i Unique mają unowocześnioną formułę - mają nieco bardziej jakby kremową konsystencję, ale ciągle zachowując miękkość, kolor i strukturę jak Sculpture1 i Sculpture2. Z nowych żeli ja wolę Novel - jest niby odpowiednikiem Sculpture1 i lepiej mi się rozkłada (pomimo, że dotychczas wolałam Sculpture2).
Osobiście jestem tak rozkochana w Sculpture2 i tak się do niego przyzwyczaiłam, że wolę nim pracować. Jest jakby bardziej wodnisty przy pulsacyjnym ruchu.
Natomiast osoby początkujące często wolą te nowe żele, bo ułatwiają poziomowanie się materiału no i mają jeszcze lepszą przyczepność.
Biały - mleczny, budujący impuls Tender jest do przedłużania dłuższych paznokci na formie. Ja robię dość krótkie paznokcie klientom przez co wolę stosować Impuls High Gloss Milky, który jest dużo rzadszy, jednak przy długich paznokciach gęsty mleczny się przydaje.

Sculpture Clear jest podobny do Sculpture2 tyle że zupełnie przeźroczysty i ma nieco unowocześnioną formułę. Jeśli ktoś lubi Sculpture2, to śmiało może się pokusić o spróbowanie tego produktu.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  nowe zele

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: