Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  łaczenie zeli
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
ziajus
Post09.11.2010 - 8:52  Post #1

Można łączyć żele Impuls z innymi żelami z innej firmy?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ssisi2
Post14.11.2010 - 17:44  Post #2

Teoretycznie wszystko można. Jednak żadna firma nie zagwarantuje Ci wtedy 100% niezawodności. Musisz sama przetestować te kombinacje- najlepiej na sobie a nie na klientkach. Poprawnie jest używać żeli jednej marki i jednej linii- abc nailstore gwarantuje niezawodność przy łączeniu Impuls i Perfection (przy zachowaniu kilku prostych zasad).
Odpowiedz z cytatem
Lola170
Post24.11.2010 - 19:50  Post #3

...a mianowicie?
Zamowilam zele serii Impuls ale na jednym z niemieckich forum czytalam ze dziewczyny mialy problemy z przyczepnoscia tych zeli jesli chodzi o trudna plytke. Pisane bylo rowniez ze z seria Perfektion nie mialy takich problemow. Dlaczego?
Ja zaryzykowalam i zamowilam Impuls i jestem ciekawa czy poradze sobie z moja klietkom ktora ma bardzo miekka i zniszczona plytke.
Odpowiedz z cytatem
ssisi2
Post25.11.2010 - 19:59  Post #4

Lola170 napisał:
...a mianowicie?
Zamowilam zele serii Impuls ale na jednym z niemieckich forum czytalam ze dziewczyny mialy problemy z przyczepnoscia tych zeli jesli chodzi o trudna plytke. Pisane bylo rowniez ze z seria Perfektion nie mialy takich problemow. Dlaczego?
Ja zaryzykowalam i zamowilam Impuls i jestem ciekawa czy poradze sobie z moja klietkom ktora ma bardzo miekka i zniszczona plytke.

Ja z powodzeniem stosuję żele serii Impuls i nie mam żadnych problemów przyczepnością. Po standardowym przygotowaniu płytki stosuję natural basic i natural primer. W zależności od rodzaju płytki sculpture 1 lub 2; chociaż ostatnio coraz częściej impuls unique.

Jeśli chodzi o łączenie Impuls i Perfection- to należy pamiętać żeby nie łączyć żeli twardych z miękkimi tzn:
np. Cream peach serii perfection- twarda masa plastyczna czyli do paznokci zdrowych nie mocno zniszczonych i nie miękkich.Ma bardzo dobra przyczepnosc w polaczeniu z sculpture2 (z sculpture 1 nie polecalabym bo ten zel jest za elastyczny).
Odpowiedz z cytatem
Lola170
Post28.11.2010 - 21:22  Post #5

Czyli w moim przpadku poloze:
1. Natural Basic
2. Bond
3. Unique jako warstwa budujaca, tak?
4. Polar White
5. Non UV Gloss

Nie posiadam Natural Primer-a.
Odpowiedz z cytatem
ssisi2
Post28.11.2010 - 21:46  Post #6

Lola170 napisał:
Czyli w moim przpadku poloze:
1. Natural Basic
2. Bond
3. Unique jako warstwa budujaca, tak?
4. Polar White
5. Non UV Gloss

Nie posiadam Natural Primer-a.

dokładnie tak- natural primer zwiększa przyczepność ale nie jest konieczny
Odpowiedz z cytatem
Lola170
Post28.11.2010 - 22:09  Post #7

Dziekuje za szybciutka odpowiedz Daje kwiatka

Jeszcze jedno pytanko mam: Jezeli znow pojawia sie problemy z przyczepnoscia to nie bedzie innej rady jak zastosowanie Natural Primer-a, miedzy Natural Basic a Bondem, tak?
Odpowiedz z cytatem
ssisi2
Post29.11.2010 - 13:15  Post #8

Lola170 napisał:
Dziekuje za szybciutka odpowiedz Daje kwiatka

Jeszcze jedno pytanko mam: Jezeli znow pojawia sie problemy z przyczepnoscia to nie bedzie innej rady jak zastosowanie Natural Primer-a, miedzy Natural Basic a Bondem, tak?

Jeśli płytka zostanie przygotowana prawidłowo to nie powinno być problemów z przyczepnością. Dla pewności można użyć natural primer - tak jak napisałaś - czyli między natural basic a bondem. Ja pomijam bond- stosuję tylko natural basic i natural primer- mam to sprawdzone na sobie i wielu klientkach i nie mam problemów pryczepnością
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  łaczenie zeli

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: