Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Tipsy metodą żelową. Problem !
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
sandra9515
Post26.02.2012 - 17:11  Post #1

Witam Uśmiech.
Mam problem z paznokciami metoda żelowa. Robiąc paznokcie żelowe wszystko robię według instrukcji lecz dość że paznokcie potrafią trzymać sie dwa góra trzy dni to ostatnio pojawił się mianowicie taki problem. Robiłam koleżance tipsy i otóż dwa dni później pojawiły się jej pęcherzyki powietrza po bokach lecz nie pod tipsem tylko pod żelem Smutny. Żel odszedł lecz tips został. Bardzo prosze o pomoc Uśmiech.
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post27.02.2012 - 8:44  Post #2
Beautify

Witam serdecznie,

opisany problem najprawdopodobniej jest spowodowany jakimś błędem technicznym.

Rozumiem, że kłopot jest głównie z przyczepnością, a nie łamliwością? Przyczyn tego typu problemu może być wiele, najczęściej:
- nieprawidłowe przygotowanie paznokcia
- nieodpowiedni kształt budowy paznokcia
- nieprawidłowe piłowanie
Dużo rzadziej są to:
- kiepskiej jakości materiały
- nieprawidłowe używanie materiałów danej marki, niezgodnie z zaleceniami producenta

Aby paznokcie były trwałe nie wystarczy opis krok po kroku. Techniczny aspekt jest kluczowy w kwestii przyczepności. Dlatego warto skonsultować się z instruktorem swojego szkolenia, bo są to najczęściej problemy podstawowe, które powinny zostać omówione podczas najbardziej podstawowego kursu.

Pozdrawiam.

>>:MOJA GALERIA:<<
Odpowiedz z cytatem
sandra9515
Post27.02.2012 - 22:37  Post #3

No po prostu tips się trzyma żel jednak nie Smutny.

Więc pytanie brzmi jak dokładnie piłować ?
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post27.02.2012 - 23:18  Post #4
Beautify

Przyczyna może być w każdym z opisanych przeze mnie podpunktów, a nie tylko w piłowaniu.
Techniki piłowania nie da się opisać, podobnie jak pozostałych zagadnień. Jest to dokładnie omawiane na szkoleniach. Dlatego warto dopytać swojego instruktora szkolenia o prawdopodobne przyczyny - instruktor obserwując kursantów podczas szkolenia widzi błędy i będzie znał najbardziej prawdopodobny powód problemów z przyczepnością.
W przeciwnym razie polecam doszkalanie w innej placówce niż poprzednio, bo problemy z przyczepnością powinny być omówione i wyeliminowane po najbardziej podstawowym kursie.

Może inne dziewczyny coś doradzą..

>>:MOJA GALERIA:<<
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Tipsy metodą żelową. Problem !

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: