Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  problem z szablonem ;/
1 2 3   »  Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
julitka
Post08.06.2006 - 18:18  Post #1

dziewczyny pomozcie, zaczynam sie uczyc robic pazurki na szablonie ale niestety nie wychodzi mi to w ogole [na szkoleniu nie pokazali tego w ogole ...] wiem ze ciezko to opisac na forum, ale moze macie jakies konkretne rady, co powinnam zrobic przy nakladaniu szablonu a czego robic nie powinnam, z gory dziekuje za pomoc Uśmiech Daje kwiatka
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
basiulka
Post08.06.2006 - 19:03  Post #2

bylas na szkoleniu z szablonu i nie nauczyli was jak zakladac szablon? kurcze...co to za firma? Bredzisz ja niestety nie pomoge,bo za szablon nie biore sie jeszcze Luzak
Post09.06.2006 - 16:31  Post #3

są szkolenia tylko na tipsie i na szablonie oddzielnie, dlatego pewnie julitka nie wie jak się je zakłada Smutny
Na początek: odklej szablon od papierka i jajeczko które jest w środku przyklej pod spód tak aby szablon nie przyklejał Ci sie do opuszka palca podczas przedłużania.
Przyklejając pamietaj, że szablon musi być załozony równolegle do palca bo inaczej paznokieć przedłużony będzie spadał na dół co będzie szczególnie widoczne przy odroście.
Pamietaj także że szablon musi dobrze stykać się z paznokciem i być przyklejony pod a nie nad!
Po przyklejeniu szablon powinien być nieruchomy, to śeiadczy o dobrym podłożeniu formy Wink
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
julitka
Post09.06.2006 - 16:43  Post #4

dzieki wielkie Katie Uśmiech napewno podslucham Twoich rad Uśmiech A jesli chodzi o szkolenie to mialo byc i na formie i na tipsie ... no niestety w trakcie szkolenia chyba komus wypadlo to z glowy ... ale za to pani pokazala nam metode akrylowa Wink wiec w sumie nie jest tak zle Wink
Odpowiedz z cytatem
Katie
Post09.06.2006 - 16:52  Post #5

julitko na Twoim miejscu wybrałabym sie do tej osoby która Cie szkoliła i poprosiła o pokazanie prawidłowego podkładania formy... Płacisz-wymagasz Pamietaj!!! Daje kwiatka
julitka
Post09.06.2006 - 19:02  Post #6

Katie - myslalam o tym, ale po pierwsze do sosnowca niebardzo chce mi sie jechac, a z drugiej strony minelo jush pol roku i nie wiem czy by w ogole przyjeli taka 'reklamacje'
Odpowiedz z cytatem
dagi
Post09.06.2006 - 19:53  Post #7

No tak a ja ma odwrotnie bo konczyłam 5 lat temu szkolenie w Bassie w Gdyni,Nauczono mnie super akryli na formie ale o tipsie ani slowa,nic.A ze byłam całkiem zielona w te klocki to sie nawet o tego tipsa nie zapytałam.......a teraz mi głupio bo ja poprostu nie próbowałam nawet sie zabierac za tego tipsa(bo ja taki człek ze sie boje robic tego czego nie potrafie)a co dopiero spróbowac zalozyc klijentce.Choc musze przyznac ze i tak swoich form bym pewnie nie zamienila na tipsika
Ale mam takie pytanie czysto teoretyczne-do kogo zrócic sie z reklamacja?! Co się dzieje?
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post12.06.2006 - 19:06  Post #8
Beautify

Dagi,
szkolenia z akrylu prowadzi sie głownie na formie. Wogóle uważam, ze akrylu nie powinno sie wogóle robic na tipsie, bo to tylko oszpeca Co się dzieje? Modelowanie akrylem na firmie jest duzo łatwiejsze niz żelem na formie. Zresztą, akryl na tipsie strasznie pogdrubiłby wpolny brzeg. Ponadto akryl daje przede wszystkim możliwośc ścieśniecia i tym samym zweżenia paznokcia, dzieki czemu mozna stwqirzyc łądny tunel - przy ipsach tunel pozostawia wiele do zyczenia....
Naprawde nie masz sie co nawet zastanawiac nad tipsami Wink

Nie rozumiem tylko o co chodzi z ta reklamacją? W Bass w Gdynii tak włąsnie wygląda szkolenie podstawowe i taki jest jego program, nikt o niczym nie zapomniał.
Instruktorzy co najwyżej na własną reke rozszerzają program szkoleń, co zreszta jest żadkością.

>>:MOJA GALERIA:<<
Odpowiedz z cytatem
dagi
Post14.06.2006 - 8:12  Post #9

Aniu ja reklamacji składac nie bede (to był tylko słowny zarcik)A fakt faktem ze najpikniejsze pazurki zwłaszcza te długie wychodza cudnie na formie,ale dzieki ze odpowiedziałas Daje kwiatka Daje kwiatka i chyba naprawde nie bede sie przejmowac tymi tipsami bo (moze to narcyzyzm)forma calkiem niezle mi idzie,chocto pewnie kwestia wprawy Daje kwiatka Daje kwiatka Daje kwiatka
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post14.06.2006 - 8:23  Post #10
Beautify

Forma górą Wink Daje kwiatka Daje kwiatka Daje kwiatka Daje kwiatka

>>:MOJA GALERIA:<<
Odpowiedz z cytatem
julitka
Post14.06.2006 - 8:41  Post #11

jeszcze troche i moze ja bede mogla sie pochwalic pazurkami na formie Uśmiech Dzieki Aniu za pomoc Daje kwiatka
Odpowiedz z cytatem
zetaa
Post11.12.2007 - 13:20  Post #12

a ja mam pytanie dotyczace ogryzkow, dziewczyna chce koniecznie na formie ale niemam jej jak podlozyc, wiem ze robi sie jakas przedluzke do takich paznokci ale nigdy nie robilam i wolalabym nie ryzykowac; czy forma ewentualnie moze, powiedzmy, dotykac jej obgryzionego paznokcia czy musi byc idealnie podsunieta pod niego, prosze o jakies rady Błagam
Odpowiedz z cytatem
ANAN7
Post11.12.2007 - 13:31  Post #13

zrób sobie "zaczepkę". Połóż żel na opuszek i po utwardzeniu oddziel np.kopytkiem ten żel od skóry i pod to podłóż formę. ten żel pełni funkcję jakby paznokcia, którego nie ma bo jest zjedzony... Blee

I ja mam pytanie odnośnie szablonów.
Jak kładziecie żele robiąc kamuflażem i french a jak żelem przeżroczystym z ozdobami.?
Chodzi mi o to czy po podłożeniu formy zaczynacie kłaść żel na całość czyli od skórek do odpowiedniej długości czy może jakoś od 3/4?
Napiszcie mi to w punktach..
Odpowiedz z cytatem
zetaa
Post13.12.2007 - 0:02  Post #14

dzieki ANAN7 tak zrobie skoro to takie latwe i sie trzyma Uśmiech
Odpowiedz z cytatem
zanciak
Post14.12.2007 - 11:41  Post #15
Beautify

ANAN7 ja zawsze przedlużam clearem, ściągam forme i pozniej dopiero bawie sie w róże i biele...

www.abc-nailstore-katowice.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl
Odpowiedz z cytatem

1 2 3   »  Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  problem z szablonem ;/

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: