Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Jak kłaść białą końcówke bezpośrednio pod nabłyszczacz?
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Malwina
Post03.06.2008 - 19:21  Post #1

Witam,mam pytanie:
pracuje tylko na żelach z Bassa i najczesciej kłade żel biały FUW.Wiem,ze można go położyć także już na utwardzony żel i opracowany paznokiec bezpośrednio pod żel nabłyszczający.
I tu mam problem,nabłyszczasz kładzie sie na matowy paznokieć,więc co zrobić z tą białą końcówką,tez ją zmatowić delikatnie blokiem i czy malując frencza na opracowanym paz moge nałożyć baze 1 żeby mieć warstwe dyspersyjna?(latwiej wtedy zrobić frencza)
Chce zastosować taki rodzaj zrobienia paz kiedy chciałabym delikatnie podnieść linie uśmiechu czyli takie małe uzupełnienie paz z poprawą frencza bo wiele klientek nie chce sie decydować na odnowe juz po miesiącu a paznokcie proszą o ratunek.
A może powiecie mi jak wy sobie radzicie bo u mnie w mieście prawie nikt nie robi stałej końcówki tylko frencza malują lakierami:(
dzieki i pozdrawiam

I jeszcze jedno raczej już inne pytanie czy za odnowe paznokcia klientka płaci u was tyle samo co za założenie tipsów czy macie to jakoś rozróżnione cenowo,jestem na etapie zakładania firmy i badam rynek:)UśmiechUśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post10.06.2008 - 14:25  Post #2
Beautify

Kładąc żel biały pod nabłyszczacz można go położyć na zmatowiony i wyrównany blokiem paznokieć. Jeśli jest Ci tak wygodniej możesz nałożyć żel bazowy, na to biały i żel nawierzchniowy. Żel nawierzchniowy nie wymaga bazy, ale nic się nie stanie jeśli ją położysz.

Za klasyczną odnowę biorę o 10zł mniej niż za nowe - jest to jakby układ lojalnościowy dla stałej klientki. Jeśli klientka miała robione paznokcie przez kogoś innego nie podejmuję się odnowy i liczę jak za nowe paznokcie.
Odnowę techniką kładzenia pod nabłyszczacz liczę jak za uzupełnienie, czyli ok 60% ceny + 10zł.
Jednak nie u każdej klientki sprawdza się kładzenie białego pod nabłyszczacz, a więc nie każda może liczyć na taką usługę. Muszą to być stosunkowo krótkie paznokcie, a klientka nie może należeć do tych lubiących "skubać".

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Jak kłaść białą końcówke bezpośrednio pod nabłyszczacz?

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: