Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Quik Dual System czy wart zainteresowania?
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Malwina
Post20.10.2008 - 0:28  Post #1

Witam,natrafilam ostatnio na film umieszczony na Youtube nazwany Dual System..w duzym skrócie przedstawiający film pokazuje ze mozna zbudowac paznokcie metoda akrylową w 30min!!!Do tego używane są tzw szablony,w ktore naklada sie akryl,przyciska do paznokcia i po pewnym czasie ściąga szablon pozostawiając gotowy paznokiec do lekkiej korekty ksztaltu i gotowe.
Ja sama jestem po kursie u Ani z żeli ale akryle nadal kusza i poprostu zastanawiam sie czy cos takiego nie byloby fajną alternatywa dla mnie.Czekam na wasze opinie a może ktoś juz z wasw pracuje na tym systemie.
Pozdrawiam i zamieszczam linka do tego filmika

http://pl.youtube.com/watch?v=m4iDPjkkkgU
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
julitka
Post23.10.2008 - 14:23  Post #2

ja tam wole sama zbudowac paznokcia, przynajmniej bedzie on dokladnie taki jak chce, a czas ? no coz ... zeby wyszlo cos dobrze trzeba poswiecic na to troche czasu

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl

Odpowiedz z cytatem
Malwina
Post24.10.2008 - 9:07  Post #3

Witam,tak masz racje skracanie czasu kosztem jakości wyglądu paznokcia jest nie fajne poprostu bylam ciekawa tej metody jak wszystkiego co zwiazane z paznokciami i chcialam posłuchac waszych opinii na ten temat,bo filmik z ta metodą jest piekny łatwy i przyjemny jak to filmy instruktarzowe a pewnie w rzeczywistosci wygląda to z goła inaczej.Ale dzieki za opinie.Pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Quik Dual System czy wart zainteresowania?

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: