Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Podpowietrzenia
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Alicja
Post19.01.2009 - 19:21  Post #1

Witam,
jakieś pół roku temu odbyłam kurs u Pani Ani. Mój problem polega na tym, że praktycznie zaraz po zrobieniu paznokci (czasami nawet na 2 dzień) metodą żelową pojawiają się u góry przy skórkach podpowietrzenia. Podczas kursu kiedy ćwiczyłam na paznokciach swoich i koleżanki nic takiego się nie działo. Żele również kupiłam u Pani Ani więc są takie na jakich ćwiczyłam. Początkowo myślałam, że może za dużo produktu nakładam w te miejsca ale podczas ostatniego razu nałożyłam naprawdę mało i daleko od skórek i stało się dokładnie to samo. Może to problem paznokci. Dodam, że już nie pamiętam kiedy miałam swoje naturalne paznokcie... Poszę o radę
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post19.01.2009 - 20:42  Post #2
Beautify

A jakie żele są używane do budowania i nabłyszczania? Czy paznokieć jest wybłyszczany żelem WPK w pędzelku?

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Alicja
Post20.01.2009 - 9:27  Post #3

Stosuje żele z Basa do budowania RS i czasami KAM ale w bardzo małych ilościcach. I tak używam żelu nabłyszczającego w pędzelku... chyba z lenistwa Wink
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post20.01.2009 - 9:35  Post #4
Beautify

Jeśli powietrze pojawia się do 4dni, to przyczyna stoi w technice.
Należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na ilość, ale i gładkość rozłożenia materiału, aby krawędzie nałożonej masy przy skórkach były bardzo równe.
Może być też problem z zalewaniem skórek. Ponieważ WPK jest bardzo rzadki zdarza się zalania skórek właśnie w końcowej fazie. Na wszelki wypadek radzę zbudować paznokcie jakby z lekkim odrostem, opracować i wybłyszczyć żelem RS (kładąc go na primer i żel bazowy) i zobaczyć, czy problem się nadal pojawia.
Można też żel WPK nałożyć na primer.
Należy rónież zwrócić uwagę na dokładne przygotowanie płytki przy wale naokołopaznokciowym.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Alicja
Post20.01.2009 - 12:14  Post #5

Dziękuję za informację. Właśnie czekam na nowe produkty i w tym tygodniu będę robiła sobie nowe pazurki więc wypróbuję. W razie gdyby się powtarzało to napewno się jeszcze odezwę.
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Podpowietrzenia

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: