Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Płąski paznokieć - tips czy forma
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ania
Post08.03.2009 - 19:02  Post #1
Beautify

Wklejam Wam maila z pytaniem:
Cytat:
Mam Takie pytanko. Od naszego szkolenia minęło kilka dni. Ale nasunęło mi się takie pytanko jak wczoraj robiłam pazurki mojej mamie.
Mianowicie, jak mamy do czynienia z płaską płytką paznokciową to jak najlepiej go przedłużyć?
Na tipsie czy na szblonie, a jeśli na tipsie to czy ma to znaczenie jaką kieszonkę ma tips i czy są specjalne tipsy do takich paznokci ?

Do bardzo płaskich paznokci wygodniejsze będą tipsy w dość delikatną krzywą C. Większość tipsów z dużą kieszonką taka właśnie jest. Osobiście nie przepadam za duża kieszonką i płaskimi tipsami, więc polecam zaopatrzyć się w tipsy dobrej jakości (np. Sleek Natural z ONS), które pomimo dość wydatnej krzywej C można spokojnie dopasować na bardzo płaskich paznokci.
Sama jestem zwolennikiem formy, wiec zawsze będę uważać, że jest ona lepsza zwłaszcza w przypadku każdych nietypowych paznokci. Daje kwiatka

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Anika
Post08.03.2009 - 20:15  Post #2

Owszem, formy żaden tips nie pobije, ale jak ją podłożyć pod płaski lub wręcz łyżeczkowatej budowy pazurek by zachowała kształt i poziom pazurka (chodzi mi o to by nie zadzierała się do góry tylko pozostała na poziomie naturalnej linii rośnięcia pazurka)?
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post09.03.2009 - 8:12  Post #3
Beautify

Przy takich paznokciach najlepiej skrócić paznokieć do zera i wówczas przedłużyć nadając mu odpowiedni kształt.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Płąski paznokieć - tips czy forma

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: