Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Jedwab na paznokciach?Czy warto?
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Malwina
Post19.03.2009 - 12:17  Post #1

Witam wszystkich.Zajmuje sie stylizacją paznokci i pracuje tylko na metodzie żelowej,ostatnio jednak klientka pytała o tzw. jedwab na paznokciach.Troche o tym poczytałam i chciałabym sie czegos wiecej od Was dowiedzieć.Poprostu zastanawiam sie czy warto sie przeszkalać z tej metody bo jest najprawdopodobniej tak samo pracochłonna jak żelowa a efekt bardzo podobny,prawda?Jeśli wiecie wiecej niż ja bardzo chętnie posłucham..
Pozdrawiam Malwa
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ssisi2
Post19.03.2009 - 20:02  Post #2

Malwina napisał:
Witam wszystkich.Zajmuje sie stylizacją paznokci i pracuje tylko na metodzie żelowej,ostatnio jednak klientka pytała o tzw. jedwab na paznokciach.Troche o tym poczytałam i chciałabym sie czegos wiecej od Was dowiedzieć.Poprostu zastanawiam sie czy warto sie przeszkalać z tej metody bo jest najprawdopodobniej tak samo pracochłonna jak żelowa a efekt bardzo podobny,prawda?Jeśli wiecie wiecej niż ja bardzo chętnie posłucham..
Pozdrawiam Malwa

Faktem jest, że metoda okleinowa jest również pracochłonna. Sa jednak klientki, które uważają, że paznokcie nią wykonane wyglądają bardziej naturalnie. Można przedłużyc paznokcie za pomoca tipsa i na opracowanego paznokcia nakleić jedwab a także można okleić paznokieć naturalny. Przy jedwabiu nie ma raczej miejsca na zdobienie (aczkolwiek mozna pomalować jedwab przed naklejeniem, ale nie przekonuje mnie to). Czasami, gdy klientka zmieni zdanie, to nie nabłyszczam oliwką jedwabiu, tylko zdobię delikatnie żelem. Ogólnie uważam, że warto mieć taka usługę w swojej ofercie.
Odpowiedz z cytatem
zanciak
Post21.03.2009 - 12:52  Post #3
Beautify

Dziewczyny jeśli robi sie dobrze paznokcie to naprawde nie ma różnicy miedzy paznokciami zelowymi, akrylowymi czy jedwabiem. W tej chwili są tak nowoczesne, miękkie i elastyczne systemy zarówno żelowe jak i akrylowe że mozna robic duzo cieńsze paznokcie z tą samą trwałością. Może zamiast sie przeszkalać przejdz np na żele evoke i rozreklamuj je klientkom jako nowy, elastyczny system żeby miały świadomość na czym pracujesz Daje kwiatka

www.abc-nailstore-katowice.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Jedwab na paznokciach?Czy warto?

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: