Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  dziwna reakcja
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Bogna
Post15.10.2009 - 14:11  Post #1

Witam wszystkie Forumowiczki!

Mam pytanie troche oderwane od glownego ostatnio watku - o produktach ABC. Zupelnie niedawno zaopatrzylam sie w produkt IBD intense seal czyli przekladajac na nasz... zel nawierzchniowy nablyszczajacy. Problem wystapil nietypowy gdyz zel w lampie zaczyna sie jakby krystalizowac w znaczeniu doslownym. Mozna zaobserwowac jak na powierzchni paznokcia "wyrastaja" gdzieniegdzie nierownomierne brylki. Klade dosc cienka warstwe zelu, z lampa tez raczej wszystko ok gdyz nie mam najmniejszego klopotu z innymi prodyktami. Jezeli ktoras z Was spotkala sie z takim zjawiskiem bede wdzieczna za odpowiedz. Zwyczajnie interesuje mnie jaka tam zachodzi reakcja i czym jest powodowana. Zel oczywiscie odstawilam na jakis czas poniewaz zupelnie nie nadaje sie do uzytku. Generalnie uzywam wciaz produktow Bass'a choc co jakis czas kupuje zestaw z innej firmy aby zdobyc rozeznanie oraz doswiadczenie w pracy z innymi produktami. Niestety IBD zawiodlo. Czas na ABC:)

Bede rzecz jasna wdzieczna za odpowiedz!
Pozdrawiam
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
ANAN7
Post15.10.2009 - 19:32  Post #2

wydaje mi się, że źle odpyliłaś paznokcia.
Odpowiedz z cytatem
ipsylonka
Post19.10.2009 - 10:53  Post #3

Słyszałam, że dziewczyny często mają taki problem z tym żelem - zaczyna bąbelkować, podobno pomaga gdy nie trzyma się cały czas dłoni w lampie - wkładasz na 5 sek., na chwilę wyciągasz i tak kilka razy, a później już normalnie trzymasz aż do utwardzenia Uśmiech Nie ręczę za te sposób, bo znam go tylko ze słyszenia, ale zawsze możesz spróbować Uśmiech
Odpowiedz z cytatem
ANAN7
Post19.10.2009 - 11:56  Post #4

Za to z nabłyszczaczem abc uv nic się nie dzieje Uśmiech Brawo
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post19.10.2009 - 22:07  Post #5
Beautify

Co jest nie tak z polimeryzacją żelu, jeśli pojawiają się takie wypustki - może spróbuj go zareklamować, albo zapytaj sprzedawcy czy to normalne zachowanie. Zazwyczaj robi się coś takiego przy zbyt grubej warstwie żelu.
Do podobnego nakładania służy z abc High Gloss z Perfection. Polecam jednak nabłyszczając z Impuls - są doskonałe!

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Bogna
Post20.10.2009 - 8:41  Post #6

Dziekuje za odpowiedz... probowalam juz wszystkiego... mysle, ze zwyczajnie trafilam na felerny produkt. To musi byc wina polimeryzacji gdyz wszystkie czynnosci wykonuje wedlug zalecen, w dodatku ze szczegolna ostroznoscia i dbaloscia:) "No more" IBD w moich progach:)
Odpowiedz z cytatem
martusiaczeq
Post08.11.2009 - 2:04  Post #7

ja mam wlasnie ten IBD i nic mis ie nigdy nie stalo hmm.. widocznie jakies felernego mialas Smutny czasami niestety tak sie zdarza..
Odpowiedz z cytatem
MonikaP
Post07.01.2010 - 0:04  Post #8

Cytat:
"ipsylonka"]Słyszałam, że dziewczyny często mają taki problem z tym żelem - zaczyna bąbelkować, podobno pomaga gdy nie trzyma się cały czas dłoni w lampie - wkładasz na 5 sek., na chwilę wyciągasz i tak kilka razy, a później już normalnie trzymasz aż do utwardzenia Uśmiech

Pierwsze słyszę, według mojej wiedzy to nie będzie miało żadnego znaczenia... Takie wyciąganie na kilka sekund daje dobre rezultaty kiedy żel "piecze" w lampie. Moim zdaniem takie bąble mogą się robić gdy np. niedokładnie odpyliłaś pazurek, albo jakimś cudem się "zatłuścił", albo nałóżyłaś za cienko (ale wtedy to się raczej robią takie nieregularne kształty) Rolling Eyes . Tez kiedyś miałam IBD...hihi
Odpowiedz z cytatem
justysia78
Post15.01.2010 - 19:55  Post #9

czy po nalozeniu sealera masz wrazenie jakby byl pod nim pisek? bo chyba wlasnie o to chodzi tak?

ja uzywam praktycznie od kilku lat IBD i nie mialam nigdy takiego problem. mialam go natomiast z zelem nsi glase&go
poradzilam sobie tak, ze nakladam go cieniej.

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  dziwna reakcja

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: