Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Problem z pedzlem do akrylu
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
MagdaP
Post24.11.2009 - 19:38  Post #1

Jakis czas temu kupilam pedzelek do zdobienia akrylem, dodam ze nie jest to ABC, no i niestety pojawil sie duzy problem, nie moge nim robic bialych kwiatkow akrylowych, poniewaz farbuje mi na zólto. Wyglada to okropnie. Rozpacz Z innymi kolorami oczywiscie jest OK ale to jest oczywiste, problem ten jest tylko z bialym akrylem. Co mam robic?

I chcialabym jeszcze zapytac o kolejna rzecz nie zaczynajc nowego watku, poniewaz tez dotyczy to pedzla do akrylu. Mam nowy pedzel rozmiar 10 , jeszcze nie rozpakowany, chcialabym go uzyc, ale nie pamietam co powinno sie zrobic za pierwszym razem. Wiem ze jest jakas procedura , zeby prawidlowo uzywac pedzli ale wylecialo mi z glowy. Prosze o przypomnienie Daje kwiatka
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post26.11.2009 - 17:49  Post #2
Beautify

Jeśli pędzelek farbuje, to niestety chyba nie będzie się dało nic z tym zrobić. Albo jest to klej, który się rozpuścił pod wpływem liquidu, albo resztki starego akrylu (pędzel musi być przechowywany włosiem do dołu).

Przygotowanie pędzelka: Należy przed pierwszym zanurzeniem do liquidu suchymi palcami ściągnąć gumę arabską (którą zabezpieczony jest pędzel), przeczesać palcami włosie trzymając go pod światło by widzieć kiedy przestanie wykruszać się guma (chwilkę to trwa Wink ).
Po usunięciu gumy, zanurzamy pędzelek w liquidzie i układamy czubek na ręczniku. Pędzelek w pozycji pionowej (włosiem w dół - np. na toolholderze) wieszamy na ok 8h.
Pędzelek gotowy do użytku.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Problem z pedzlem do akrylu

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: