Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Bass cosmetics
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Trinity
Post16.12.2009 - 10:16  Post #1

Hej! Ostatnio patrzę że wyprzedajecie z sklepiku wszystkie produkty Bassa Zmieszany czy wogóle nie będzie można ich już nigdzie dostać?.. Aniu będę wdzięczna za odpowiedź
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post16.12.2009 - 14:27  Post #2
Beautify

Produkty Bass wyprzedajemy, bo nie będziemy zajmować się już ich sprzedażą... Przechodzimy na abc nailstore. A jaki produkt Cię interesował z Bass, bo na pewno mogę polecić Ci coś z abc...

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
karolina
Post17.12.2009 - 6:52  Post #3

Aniu, a powiedz mi czym mogła bym zastąpić kamuflaż z Bassa??Bardzo go polubiłam, a spóźniłam się na jego wyprzedażSmutny:(nie jest już dostępny??
Ania
Post17.12.2009 - 9:26  Post #4
Beautify

Jeśli chodzi o kamuflaż, to mamy kamuflaż tylko z tej serii bardzo ekskluzywnej Impuls (czyste prawdziwe żele z najlepszych surowców). Firm abc nailstore uznała, że tylko w tej technologi można stworzyć niezawodny produkt kamuflujący.
Kamuflaż z tej serii jest bardzo wydajny ze względu na siłę krycia i nierozpływającą się konsystencję (40-100 zastosowań):
http://sklep.beautify.pl/product_info.php?cPath=118_236_237&products_id=1241
Ważne jest też, że w linii Impuls nie osiada pigment, więc nie musimy co jakiś czas mieszać żele - kolor jest cały czas taki sam. Ponadto nie rozpływa się na boki jest bardzo stabilny na paznokciu, ma kremową konsystencję. Nie łuszczy się z paznokcia przy odnowie. W tej chwili jest dostępny jeden kolor Nude, który pasuje do większości płytek, ale za ok 2 miesiące wejdzie drugi odcień dla klientek o bladej płytce.
Linię Impuls można spokojnie łączyć z żywicą syntetyczną, w więc w abc nailstore z linią Perfection. Bass również należy do żywic syntetycznych. Żywice charakteryzują się się tym, że mają konsystencję jakby ciągnącego się miodu i rzadsze żele dość mocno się rozpływają (poziomują).

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
Trinity
Post17.12.2009 - 13:36  Post #5

Ja też lubię ten kamuflaż z Bassa ale na pewno wyprubuję Nude. A co do przezroczystych żeli to bardzo fajny jest crystal clear z lini perfection...miałam okazję wypróbować polecam!!! pazurki
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Bass cosmetics

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: