Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Pytanie o utwardzanie naturalnych paznokci
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
MagdaP
Post21.07.2010 - 16:18  Post #1

Zaczne od tego, ze mialam dzisiaj klientke ktora chciala miec b.b. krotkie paznokcie w dodatku b.b. cienkie - mega cienkie. Cos takiego jak sie robi zwyklym lakierem do paznokci. Powiem szczerze ze sie lekko poddalam:) Ale ona mi powiedziala ,ze w poprzednim salonie jakas Pani jej utwardzala wlasnie zelem, faktycznie to zobaczylam to byly b. cienkie praktycznie punkt stresu byl zerowy, byly po prostu plaskie, i w ziazku z tym moje pytania... czy byl to jakis specjalny zel do naturalnej plytki? Czy gdybym uzyla sculpture 2 to bez problemu wytrzymaly by (paznokcie) z 2-3 tyg? Podkreslam ze byly mega cienkie. Wiem ze nie widzac tych paznokci jest ciezko mowic co to moglo byc, ale moze nasunie sie jakas mysl, komus. dzieki z gory za odp. Daje kwiatka
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post21.07.2010 - 20:59  Post #2
Beautify

Możliwe że było to żele typu soak off, które kładzie się tak jak lakier. Są to żele giętkie jak guma i można je nakładać jedną warstwą.
Często takie żele da się usunąć poprzez rozpuszczenie w acetonie, ale osobiście polecam ich spiłowanie, bo aceton bardzo mocno wysusza skórę.
Niektóre salony stosują tego typu żele, ale nie są one popularne.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem
MagdaP
Post21.07.2010 - 21:17  Post #3

Aniu, czemu uwazasz ze te zele soak off sa nie popularne w salonach?
ABC Nailstore nie ma nic podobnego w swojej ofercie, prawda?
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post21.07.2010 - 21:46  Post #4
Beautify

Osoby które znam, stosujące żele soak off w salonach rzadziej je stosują niż tradycyjne żele. Paznokcie wykonane tą techniką pozostawiają w moich oczach wiele do życzenia - paznokcia tworzy się kilkoma warstwami bez późniejszego opracowania przez co są dla mnie takie jakby to określić "obłe" i wyglądają gorzej - są takie nalane zwłaszcza na krawędziach.
French wykonany tą techniką pozostawia wiele do życzenia - uskok na linii uśmiechu, nie wygląda to zachęcająco.
Jest to oczywiście moje prywatne zdanie i bazuję na paznokciach widzianych podczas prezentacji instruktorów bardzo znanych marek oraz kilku widzianych z salonów na żywo.
Zwłaszcza jeśli płytka jest słaba, to taki żel bardzo szybko się rozwarstwia, ale ze względu na swoją "gumowatość" do odpryskuje ( to można uznać za duży plus). Rozwarstwiona masa niesie natomiast ryzyko rozwoju bakterii i grzybów (ogromny minus).

Jeśli ktoś pracuje na takich żelach, to proszę się nie gniewać za moją opinię, ale po prostu nie widziałam jeszcze paznokci ładnych wykonanych tą metodą.

firma abc nailstore na chwilę obecną nie wprowadziła na runek żeli soak off z powodu licznych wad tego systemu. Nie wykluczone jednak, że jeśli zostanie opracowana jakąś nowa formuła, to może kiedyś może pojawią się produkty tego typu.

Paznokcie wykonane tradycyjnie wyglądają równie efektownie i naturalnie jeśli są dobrze wymodelowane, a są dużo stabilniejsze, mocniejsze i trwałe.

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Pytanie o utwardzanie naturalnych paznokci

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: