Twórca tematu Wiadomość
 Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Mam problem z odhodzaca masa zelowa
Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
MagdaP
Post14.08.2010 - 19:38  Post #1

Tak jak napisalam w tytule, nie wiem czemu tak sie dzieje ale mam z tym problem, u niektorych klientek. Ostatnio mialam paznokcie z 3-4 tygodniowym odrostem i musialam dosc mocno skrocic paznokiec i usunac mase , niestety w trakcie pilowania ta masa zaczela odchodzic od paznokcia, coraz bardziej sie odwarstwiala. Zamiast tylko trochee opilowac przy wale paznokiowym to musze dochodzi praie do poloy paznokcia z pilowaniem. Dodam ze wczesniej te paznokcie byly zrobione z: cream peach-jako zel bazowy, impuls nude, impuls sculpture 2 i na koniec nablyszczac impuls rose. Wygladaly ladnie po miesiacu i dopiero wszystko w nich zaczelo sie "sypac" gdy zaczelam pilowanie:( troche sie tym martwie bo zdarzylo sie to u wiecej niz 2-3 klientek. Zajmuje to wiecej czasu, zamiast expresowej odnowy:) Prosze poradzcie co robic. Pozdrawiam
Odpowiedz z cytatem
Ania
Post15.08.2010 - 20:41  Post #2
Beautify

Po pierwsze jeśli wszystkie pozostałe żele są z serii Impuls, to polecam jednak używać Bond zamiast Cream Peach. Bond nakładamy BARDZO oszczędnie.
Ponad to podczas piłowania starej masy powinnyśmy pracować lekko pilnikiem - nie dociskać go, bo podczas ściągania, gdy materiału jest coraz cieńsza warstwa, może się ona rozwarstwić pod wpływem nacisku..

>>:MOJA GALERIA:<<
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Odpowiedz z cytatem

Pojedyncza strona Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu

Forum Beautify - forum Strona Główna  >  Ogólne  >  Mam problem z odhodzaca masa zelowa

« Zobacz poprzedni temat  ::  Zobacz następny temat »  

Skocz do: